مشاوره در مورد خرید دوربین مدار بسته

مشاوره در مورد خرید دوربین مدار بسته

اولین نکته ای که در مورد انتخاب یک دوربین مدار بسته باید به آن توجه داشته باشیم این است که در چه نوع شرایط آب و هوایی نیاز به استفاده از دوربین مدار بسته داریم.

دوربین مدار بسته انتخابی ما باید مقاومت لازم در مقابل آب را داشه باشد و همچنین در مقابل ضربه های احتمالی آسیب پذیر نباشد.

مواردی که در انتخاب یک دوربین مدار بسته باید به آن توجه داشته باشیم:

کیفیت نمایش تصویر دوربین:

در انتخاب یک دوربین همیشه کیفیت تصویر حرف اول را زده است چرا که هرچه کیفیت تصویر بالاتر باشد، مشاهدات ما از محیط اطراف با دقت بالاتری صورت میپذیرد، دوربین های مدار بسته عمدتا دارای کیفیت تصاویر متفاوتی هستند اما بهتر است دوربین مدار بسته را به صورتی انتخاب نماییم که از تصاویر HD پشتیبانی نماید.

بیسیم بودن دوربین مداربسته:

عدم نیاز به کابل های رابط در برقراری ارتباط همیشه احساس شده چرا که وجود سیم ها و رابط های مختلف همیشه باعث دست و پا گیر شدن و نیاز به هزینه های اضافی بوده است، لذا دوربین مدار بسته باید به نحوی انتخاب شود که به صورت بیسیم باشد و در کمترین زمان ممکن ارتباط را برقرار نماید.

ظرفیت ذخیره سازی:

همواره داشتن آرشیو و عدم نیاز به حذف اطلاعات لازم است چرا که ممکن است در مواقعی به اطلاعت قدیمی نیاز پیدا کنیم پس ظرفیت ذخیره ساز دوربین مدار بسته باید مطابق با نیاز ما باشد تا بتوان در هر زمان که لازم باشد به گذشته بازگردیم و اطلاعات ثبت شده توسط دوربین را بررسی نماییم و نیاز به حذف محتوای ذخیره شده در بازه ی زمانی کوتاه مدت پیدا نکنیم.

دید در شب دوربین:

اگر نیاز ما به صورتی است که در ساعات تاریکی و شب ها به ثبت تصاویر و فیلم توسط دوربین نیاز داریم باید دوربیم مدار بسته ما قابلیت دید در شب را داشته باشد تا بتواند تصویری واضح از محیط را در ساعات شب به ما ارائه دهد.

کنترل دوربین توسط موبایل:

بارها پیش آمده که به سفری طولانی مدت رفته ایم و از محیط قبلی خود بی خبر می شویم لذا در این حالت نیاز به یک گزارش دهنده داریم تا اطلاعات ثبت شده توسط دوربین را برای ما گزارش دهد. با استفاده از قابلیت انتقال تصویر میتوان تمام اطلاعات را به صورت زنده از طریق موبایل مشاهده کرد.

قابلیت چرخش و زاویه دید دوربین:

یک دوربین خوب همواره باید زاویه دید لازم از محیط را به نحوی به ما ارائه دهد که پوشش کاملی داشته باشد و بتواند قابلیت چرخش به اطراف را ساپورت نماید تا تصاویر را از همه نقاط محیط به درخواست کننده ارسال نماید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *