مراحل نصب دوربین های بی سیم

مراحل نصب دوربین های بی سیم

مراحل نصب دوربین های بی سیم

دوربین های امنیتی بی سیم طی چند سال گذشته به طور فزاینده ای رایج شده اند. بسیاری از کاربران به دلیل انعطاف پذیری ، قابل جابجایی و نصب آنها راحت تر به سمت دوربین های بی سیم روی آورده اند. در اکثر اوقات ، آنها برای اجرای سیم در کل املاک نیازی به استخدام متخصصان ندارند. تجهیزات کمتری در دوربینهای بی سیم در مقایسه با سیستمهای سیمی مورد نیاز است. بسیاری از دستگاه ها نیازی به سیم کشی ندارند و می توانند با نصب روی دیوارها بدون ابزار اضافی یا لوازم جانبی مورد نیاز ، از آن استفاده کنند. در زیر چند مرحله برای کمک به نصب آورده شده است.

نصب و راه اندازی

تصمیم بگیرید که دوربین های امنیتی در چه زاویه ای نصب شوند. خوب است که با یک ایده کلی شروع کنیم که در صورت وجود محاسبات اشتباه می تواند بعداً مورد توجیه قرار گیرد.

ارتفاعی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. نصب دوربین های امنیتی بالا روی دیوار روش خوبی برای جلوگیری از دستکاری آنها است. زاویه های بالاتر دامنه وسیع تری را نیز فراهم می کند ، بنابراین باید دوربین های خود را تا حد ممکن بالا ببرید تا فضای مورد نظر خود را بپوشانید.

براکت نصب شده خود را در مقابل دیوار در محل انتخاب شده نگه دارید و فاصله های سوراخ پیچ را با یک مداد برای حفاری دقیق علامت گذاری کنید.

سوراخ های داخل دیواره را با مته حفاری سوراخ های کوچک سوراخ کنید تا در پیچ ها بدون آسیب اضافی وارد دیوار شوید.

براکت را در برابر دیوار که سوراخ های دیوار را تراز می کند نگه دارید و پیچ ها را وارد کنید. پیش از نصب دوربین ، براکت خود را ایمن کنید.

دوربین خود را درون براکت آن وصل کرده و باتری ها را وارد کنید. اکنون دوربین شما آماده بالا آمدن است و کاربران می توانند دستورالعمل سازنده را برای همگام سازی آن با گیرنده آن دنبال کنند.

گیرنده

برخلاف دوربین های امنیتی سنتی ، دوربین های بی سیم برای ارتباط به گیرنده های بی سیم متکی هستند. کاربران می توانند آنها را در مکان هایی که برای خانه یا محل کار مناسب است نصب کنند زیرا اختلاف در میزان فضای موجود بین گیرنده و دوربین وجود دارد. گیرنده ها می توانند سیگنال ها را از دور تا دور ده مایل انتخاب کنند.

محدودیت های دوربین بی سیم

یک دوربین بی سیم برای ضبط فیلم باید یک سیگنال و اتصال به شبکه شما داشته باشد. دوربین شما برای ادامه کار و اتصال به WiFi یا شبکه های دیگر شما متکی است. اگر اتصال شما مختل شود ، دوربین شما نمی تواند فید را به دستگاه مشاهده شما ارسال کند. همچنین اگر یک دوربین کاملاً بی سیم است ، نیاز به باتری دارد. به همین دلیل ، شما باید مطمئن شوید که در صورت نیاز باتری ها را تعویض می کنید ، بنابراین دوربین شما نمی میرد.

مزایای دوربین بی سیم

دوربین های بی سیم به سیم کشی سخت نیاز ندارند ، بنابراین نصب بسیار ساده تر است. بسیاری از افراد می توانند از رایانه یا حساب های ذخیره سازی Cloud استفاده کنند تا بتوانند فیلم خود را ذخیره کنند تا بعدا مشاهده کنند. دوربین های بی سیم برای اجاره یا ایده آل برای بودجه ایده آل هستند. دوربین های بی سیم نسبت به سیستم های سیمی ارزان تر هستند. حمل و جابجایی آنها نیز آسان تر است. فقط می توانید آنها را جدا کرده و آنها را جابجا کنید. بیشتر دوربین های بی سیم را می توان با تشخیص حرکت مجهز کرد. آنها هر زمان که احساس حرکت کنند ، ضبط را شروع می کنند و دوربین های PTZ به طور خودکار خود را در جهت صحیح نشان می دهند و پاسخ می دهند. آنها همچنین ضبط می کنند. می توانید زمانی را تعیین کنید که می خواهید دوربین خود فیلمبرداری خود را ضبط و برنامه ریزی کند.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *