امنیت محیط زندگی و محل کار چقدر اهمیت دارد؟

امنیت محیط زندگی و محل کار چقدر اهمیت دارد؟

امنیت محیط زندگی و محل کار چقدر اهمیت دارد؟

سال هاست که آموزش های زیادی در سطح جامعه در حوزه بالا بردن امنیت محیط زندگی و کار منتشر می شود. درست است که جنبه های دیجیتالی کسب و کار شما باید به دقت تأمین شود. اما آیا می دانید امنیت تجارت شما به همان اندازه اهمیت دارد؟ امنیت و نظارت بر دارایی و ثروت شما بسیار پر اهمیت است زیرا درآمد شما از همین طریق است

کنترل امنیت فیزیکی دفتر و داده های حساس شما به همان اندازه مهم است که حفظ امنیت در سمت دیجیتال انجام شود. بیایید نگاهی دقیق تر به چگونگی امنیت پارکینگ های خود ، روشنایی ، سیستم های قفل ، دسترسی به مناطق حساس و نظارت کلی بیاندازیم.

کنترل های دسترسی

کنترل اینکه چه کسی می تواند به مناطقی از دفتر یا ساختمان شما دسترسی داشته باشد برای حفظ امنیت بسیار مهم است. متخصصان ما در هشدار سریع می توانند بدون توجه به اینکه دفتر شما یک ورودی واحد داشته باشد یا در یک مکان بزرگتر که در آن چندین نقطه ورودی لازم باشد ، با شما همکاری کنند.

سیستم کنترل دسترسی ما می تواند بسته به سطح امنیتی آنها ، چه کسی بتواند ورود به شغل شما یا مناطق خاص تجارت شما را محدود کند. از جمله ویژگی های دیگر ، سیستم های ما می توانند: ورودی را توسط فرد تعیین کنند ، گزارشی از افراد را که وارد تسهیلات خود می شوند ، ارائه دهند ، دسترسی را ممنوع می کنند مگر اینکه برای اولین بار کارت کلیدی ارائه شود ، و دسترسی به رایانه و اتاق های پرونده و سایر مناطق را که حیاتی و مهم هستند محدود کند. اطلاعات محرمانه نگه داشته می شود.

دوربین های امنیتی و نظارت

دوربین های امنیتی و نظارت می توانند عامل مهمی برای تهدیدات خارجی و همچنین تهدیدات داخلی احتمالی باشند. دوربین ها نه تنها می توانند شواهدی از فعالیتهای مجرمانه را به امید دستگیری مجرمان فراهم کنند ، بلکه در حقیقت دوربین های مدار بسته می توانند در واقع مزاحمان را نیز بازدارند.

سیستم های دوربین دزدگیر فوری ما به شما امکان می دهد:

از کیفیت تصویر با کیفیت بالا استفاده کنید

به راحتی یک رویداد یا حادثه را جستجو کنید

ضبط و پخش مجدد یک حادثه برای بررسی داخلی یا اجرای قانون

دوربین خود را از راه دور از هر مکانی در دستگاه هوشمند یا رایانه شخصی خود مشاهده کنید تا کارمندان ، مشتریان یا محیط کار را مشاهده کنید.

دوربین ها را می توان در نقاط دسترسی ، در نزدیکی رایانه هایی که حاوی داده هستند ، و در پارکینگ ها فقط برای نامگذاری چند منطقه قرار گرفت.

نظارت بر ایمنی

در کنار نگرانی در مورد مزاحمان ، سرقت و جرایم احتمالی توسط کارمندان ، سیستم های ما همچنین می توانند بر روی تهدیداتی مانند آتش سوزی ، CO ، دود ، آب و … فعالیت شما را تحت نظر داشته باشند. امروز با متخصصان ما در مورد راه های افزایش امنیت جسمی شرکت خود از کنترل دسترسی تا تهدید انواع مختلف صحبت کنید. تیم ما می تواند اموال شما را ارزیابی کرده و نیازهای خاص شما را مشخص کند. از آنجا ، ما می توانیم یک سیستم امنیتی طراحی کنیم که امنیت شغلی شما را 24 ساعته حفظ کند.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *