محل نصب دوربین های مداربسته

محل نصب دوربین های مداربسته

امروزه ، بسیاری از مشاغل و مالکان خانه برای اطمینان از امنیت خود ، به خرید و ارتقاء سیستم های نظارتی خود متوسل شده اند . در نتیجه ، یادگیری چگونگی کارآمد کردن آنها و مکان قرار دادن آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. اگر احساس می کنید گم شده در دریا هستید و مطمئن نیستید که می خواهید چه کاری انجام دهید ، این راهنما باید به شما در تلاش برای یافتن مکانی برای شما کمک کند تا دوربین های خود را نصب کنید.

پیدا کردن تعادل بین دوربین های قابل مشاهده و پنهان

وقتی صاحب خانه یا صاحب مشاغل سیستم نظارتی دریافت می کنندبرای اولین بار ، آنها ممکن است فکر کنند که مهمترین کاری که باید انجام شود ، قرار دادن دوربین ها به گونه ای است که کسی متوجه آنها نشود. سیستم های نظارت می توانند تأثیر مثبتی بر ناخودآگاه داشته باشند. اگر دزد یا سارق دوربین امنیتی را در مکانی دشوار ببینند ، می تواند آنها را با برنامه غارت یا سرقت از مشاغل خود مانع از این كار كند. از طرف دیگر ، اگر همه دوربین های شما قابل رویت باشد ، چیز خوبی نیست ، همچنین ممکن است راهی برای دستکاری دوربین ها پیدا کنند و راهی برای دور زدن سیستم نظارتی پیدا کنند. داشتن دوربین هایی که پنهان شده اند به شما این امکان را می دهند در صورتی که دوربین های قابل مشاهده را غیرفعال کرده و به خانه یا محل کار شما بیایند ، سارق را بگیرید.

چگونه باید دوربین های خود را قرار دهید

هنگام قرار دادن دوربین های خود ، نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که می خواهید آنها را به گونه ای قرار دهید تا بتوانید تمام پارامتر خانه یا محل کار خود را بپوشانید. شما باید دوربین ها را در زوایای مختلف و مکان های مختلف قرار دهید تا از نظر نظارت 360 درجه ای داشته باشید و به همه ورودی ها و همه مکان های پنهان بالقوه چشم داشته باشید. چگونه کمک خواهد کرد؟ اگر یک دزد بالقوه قصد سرقت از خانه شما را دارد و در بیرون از خانه شما کمین می کند ، داشتن دوربین در چندین مکان به شما کمک می کند تا آنچه را انجام می دهند تعیین کنید و حتی ممکن است در صورت شکسته شدن برخی قوانین در دادگاه بعنوان مدرک جرم تلقی شود.

جایی که باید دوربین های خود را قرار دهید

نکته ای که شاید قبلاً واضح باشد این است که دوربین های امنیتی هرگز نباید در مکان هایی قرار بگیرند که همه بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند. زیرا اگر این کار را انجام دهید ،  سارقان می توانند به آنها دسترسی پیدا کرده و آنها را به راحتی از بین ببرند. آنها ممکن است سیمها را قطع کرده یا لنزها را اسپری کنند تا فید ویدیوی شما غیرفعال یا مختل شود. در نتیجه ، همیشه باید سعی کنید دوربین های خود را در مکان هایی قرار دهید که دسترسی به آنها سخت باشد ، به طوری که نیازی به ترس از غیرفعال کردن دوربین های شما توسط سارقان بالقوه نباشد.

سرمایه گذاری در فن آوری سنسور حرکت

فناوری سنسور حرکت در کجای اینها جای دارد؟ فناوری سنسور حرکت در سناریوهایی عالی است که ممکن است نور کافی برای دیدن شما به وجود نداشته باشد ، اما شما هنوز هم می خواهید دقیقاً چه چیزی اتفاق بیفتد. در صورت استفاده از لنزهای در دید در شب ، آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که دقیقاً می دانید در سناریوهای کم نور چه اتفاقی می افتد. کجا باید دوربین های امنیتی خود را با سنسورهای حرکتی قرار دهید؟ آنها معمولاً در ورودی های پشتی قرار می گیرند به گونه ای که قابل رویت نیستند زیرا معمولاً آن مناطقی هستند که کمتر از آن محافظت می شوند.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *