درباره ما

jnk

جوان نیرو کارون مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند دوربین مدار بسته، آیفون تصویری، جک بازویی، دزدگیر، کرکره برقی، آسانسو و بالابر و … با تنوعی بی‌نظیر در جوان نیرو کارون عرضه می‏‏‏‌شوند. جوان نیرو کارون با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان جوان نیرو کارون می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت جوان نیرو کارون را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری جوان نیرو کارون است.   

هدف ما از ارائه خدمات شایسته این است تا باز بتوانیم اعتماد هموطنان عزیزمان را در صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی را برگردانیم تا هموطنان عزیزمان بتوانند با اطمینان قلبی بیشتر نسبت به قبل محصولات خود را خریداری نموده و از لحاظ خدمات پس از فروش و مباحث گارانتی دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشند .
جوان نیرو کارون سعی دارد به لطف خداوند منان در سالهای آینده کمک چشمگیری به صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی نماید ، تا بتواند یک گوشه بسیار کوچکی از امنیت هموطنان عزیزمان را به عهده بگیرد تا هموطنان عزیزمان در مباحث امنیتی و حفاظتی از اماکن خود دغدغه ی فکری نداشته باشند .

جوان نیرو کارون در سال 1383 با فروش و نصب دوربین های مدار بسته آغاز به فعالیت کرد. با توجه به نیاز روز افزون مردم به دوربین های مدار بسته و نیاز به حفظ امنیت استفاده از این کالا رو به رشد شد و جوان نیرو کارون بر آن شد تا برای هر چه آسان تر شدن خرید در این زمینه وب سایت JNK.IR را برای شما عزیزان ارائه دهد. از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی جوان نیرو کارون محسوب می‏‌شود.

جوان نیرو کارون با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های جوان نیرو کارون محسوب می‌شود.